Boeken- en rommelmarkt
19 september
Vanaf 10:00 tot 15:00
Op zaterdag 19 september organiseert Muziekvereniging Excelsior de jaarlijkse boeken- en rommelmarkt.
Gedurende het afgelopen jaar zijn er veel spullen ingezameld, die op de rommelmarkt te koop worden aangeboden. De spullen worden gesorteerd, zodat kramen ingericht zullen zijn voor o.a. speelgoed, antiek, elektrische apparatuur en kleding.
Je kunt dus gericht zoeken, of juist naar hartelust snuffelen tussen de overige spullen op het plein.
Bij het ‘Rad van Avontuur’ zijn bij elke ronde vele prijzen te winnen en natuurlijk komen veel bezoekers voor de gezelligheid, waar de rommelmarkt sinds eind jaren 70 mede om bekend staat. Want ook op het terras is het met een bakje koffie zeer goed toeven.
De opbrengst komt ten goede aan de verenigingskas, waaruit o.a. opleidingen, instrumenten en concerten worden bekostigd.
De rommelmarkt zal plaatsvinden op het plein bij het verenigingsgebouw langs de Jacob Catslaan in Papendrecht.
De boekenmarkt (ook platen/cd’s) is in het verenigingsgebouw.
De verkoop is van exact 10.00 uur tot 15.00 uur.
Foto: Hans Huisman